LICHTARZ, Polska, XVIII w.

4,200.00

Srebro, kute, odlewane, próba 12, waga: 352 g wys. 20 cm

Puncowany: 12 (trzykrotnie)
Lichtarz na okrągłej stopie z tralkowym trzonem, tulejka w kształcie tulipana.