LICHTARZ JEDNOŚWIECOWY, Niemcy, Berlin, Johann George Wilhelm Heinicke, 1830 – 1850

2,070.00

Srebro, próba 12, waga 246 g, 27 x 9,3 x 9,3 cm

Puncowanie: W.H; niedźwiedź z literą K; wężyk probierczy