ŚWIECZNIK, Polska, Warszawa, Abram Reiner, 1856

2,242.00

Srebro, próba 84, waga 359 g, wys. 29 cm

Puncowanie:W.K./1856 – cecha probierza Waleriana Kostrzębskiego; 84; dwugłowy orzeł; Reiner; jeleń