Wyświetlanie 106–120 z 197 wyników
171. Władysław GRUBERSKI
60,000.00 zł053. Józef Mojżesz GABOWICZ
70,000.00 zł051. Józef GARDECKI
15,000.00 złPOPIERSIE KOBIECE, XVII / XVIII w.
2,360.00 złPOPIERSIE WENUS, Rosja, ok. 1780
43,700.00 złGRAJĄCY BUDDA, Tajlandia, XX w.
920.00 złEdmund KOROSADOWICZ
1,380.00 złJózef AUMILLER
3,220.00 złFRYDERYK CHOPIN, Polska, 1910
736.00 złDEWI, Indie, pocz. XX w.
1,150.00 złGANEŚA, Indie, XX w.
1,150.00 złAndré VILLIEN
402.00 złLeopold JARKOWSKI
6,900.00 złSATYR, Polska, Warszawa, Ludwik Arnold, ok. 1920
6,900.00 złWYSIŁEK (PRACA), pocz. XX w.
5,750.00 złWYSIŁEK (PRACA), pocz. XX w.
Drewno, wys. 67 cm
Sygnowany monogramem wiązanym: PD ze strzałką