Wyświetlanie 151–165 z 201 wyników
POPIERSIE DZIEWCZYNY W CZEPCU, Włochy, k. XIX w.
4,720.00 złFIGURKA KAPONYA, Afryka, Południowe Kongo, XX w.
345.00 złFIGURKA KOBIETY, Afryka, Kongo, Lulua, XX w.
345.00 złFETYSZ BITEKI, Afryka, Kongo, Yakata, XX w.
345.00 złFIGURKA KAPONYA, Afryka, Południowe Kongo, XX w.
345.00 złŚWIECZNIK, Afryka, Kongo, XX w.
Drewno, wys. 45 cm
Zdobiony rzeźbionymi głowami ludzkimi ustawionymi w trzech poziomach.
FIGURKA POSTACI W MASCE, Afryka, Kongo, XX w.
345.00 złGŁOWA KOBIECA, Afryka, Kongo, XX w.
345.00 złUŚMIECHNIĘTA DZIEWCZYNA, XIX w.
6,900.00 złUŚMIECHNIĘTA DZIEWCZYNA, XIX w.
RZEŹBIARZ WŁOSKI
Marmur; wys. 40 cm
Pochodzenie: kolekcja Rotwandów
Józef Mojżesz GABOWICZ
102,000.00 złHans MÜLLER
920.00 złHans MÜLLER
POPIERSIE DZIEWCZYNY W CZEPCU
Alabaster; 14,5 x 15,5 x 7,5 cm
Sygnatura ryta: Müller 329
FETYSZ, Afryka, Kongo, Lulua, XX w.
345.00 złKOBIETA Z TYKWĄ NA GŁOWIE, Afryka, Kongo, Songye, XX w.
977.00 złMASKA, Afryka, Kongo, XX w.
230.00 złFIGURKA KRÓLA, Afryka, Kongo. lud Kuba, XX w.
1,725.00 zł