Wyświetlanie 121–135 z 197 wyników
Ernst BECK
920.00 złErnst BECK
CHŁOPIEC Z RĘKOMA W KIESZENIACH
Brąz, kamień (podstawa), wys. całk.13,5 cm, figurki 8,5 cm
Sygnowana: E. Beck
Victor Heinrich SEIFERT
920.00 złVictor Heinrich SEIFERT
CHŁOPIEC
Brąz, czarny marmur, wys. całk.14 cm, cokół 3,5 cm
Sygnowany: Seifert
CHRYSTUS UKRZYŻOWANY, XVIII / XIX w.
2,070.00 złLICHTARZ W FORMIE CHŁOPCA-KOWALA, Rosja, XIX w.
2,875.00 złLICHTARZ, Polska, poł. XIX w.
2,875.00 złFIGURKA BUDDY, Chiny, XX w.
920.00 złWADŻRAPANI, Chiny, XIX/XX w.
460.00 złAWALOKITEŚWARA, Chiny, XIX/XX w.
460.00 zł078. Jan ŠTURSA
10,000.00 złSTEFAN BATORY, Polska, Fabryka Karola Mintera, po 1857
747.00 złSTEFAN BATORY, Polska, Fabryka Karola Mintera, po 1857
Pokrywa szkatuły, stop cynkowy, mosiądz, 11 x 20 cm
Projekt Wojciecha Święckiego i Kazimierza Stronczyńskiego wg nagrobka z Katedry Wawelskiej autorstwa Santi Gucciego z 1595 r.
Konstanty LASZCZKA
3,540.00 złKonstanty LASZCZKA
5,310.00 złPUTTO, XVIII w.
4,025.00 złPRZYCISK DO PAPIERU Z ROSYJSKIM CHŁOPEM, Rosja, 2 poł. XIX w.
1,725.00 złPRZYCISK DO PAPIERU Z ROSYJSKIM CHŁOPEM, Rosja, 2 poł. XIX w.
Brąz złocony, szary kamień, wym całk. 6,5 x 16,5 x 7,5 cm, figury 4 x 12 6 cm
Zygmunt OTTO
517.00 złZygmunt OTTO
JULIUSZ SŁOWACKI, 1909
Żeliwo; 39 x 27 cm
Napisy: Z. Otto; JULIUSZ SŁOWACKI | 1809 – 1849; TOW: ZACH:SZT:PIĘK:W KRóL:POLSKI | R.1909.
Plakieta była premią dla członków Zachęty, wykonana w odlewni Władysława Ambrożewicza w Warszawie.