Wyświetlanie 136–150 z 197 wyników
BOGINI CERES, XIX w.
1,380.00 złBOGINI CERES, XIX w.
Brąz, 22 x 22 cm, zamocowany do drewnianego podłoża zdobionego aplikacjami: kwiaty z plateru na mosiądzu, całość w owalnej, drewnianej ramie, wym. całk.46 x 39 cm
BUDDA AMITHABA, Chiny, XIX w.
4,600.00 złBUDDA AMITAJUS, Chiny lub Tybet, XIX w.
4,600.00 złBODHISATTWA Z PARTNERKĄ, TZW. YAB-YUM, Chiny, XIX w.
5,750.00 złWiktor BRODZKI
10,200.00 złKRÓL POLSKI JAN II KAZIMIERZ, XIX w.
1,380.00 złKRÓL POLSKI JAN II KAZIMIERZ, XIX w.
Medalion, kość, relief, śr. 6 cm
Pochodzenie: rezydencja Nowina Chrzanowskich w Opaczy.
MODEL LOKOMOTYWY SPALINOWEJ SM42, 2 poł. XX w.
920.00 złMODEL LOKOMOTYWY SPALINOWEJ SM42, 2 poł. XX w.
Brąz, drewno (cokół), wys. całk.7, podstawa 15 x 5,5 cm
TRZY TAŃCZĄCE PUTTA, Bawaria, Selb, Lorenz Hutschenreuther, 1945 – 1949
747.00 złTRZY TAŃCZĄCE PUTTA, Bawaria, Selb, Lorenz Hutschenreuther, 1945 – 1949
Figurka, porcelana, złocenie, wys. 15,5 cm
Sygnowany: Hutschenreuther | Selb | w owalu lew nad literami L.H.S. | Germany | Kunstabteilung | US Zone
Jan Z. KRZYWAŃSKI
3,600.00 zł077. FIGURA, ODPOCZYNEK, ok. 1930
1,500.00 złPierre-Jean DAVID d’ANGERS
5,900.00 złPOPIERSIE DZIEWCZYNY W CZEPCU, Włochy, k. XIX w.
4,720.00 złFIGURKA KAPONYA, Afryka, Południowe Kongo, XX w.
345.00 złFIGURKA KOBIETY, Afryka, Kongo, Lulua, XX w.
345.00 złFETYSZ BITEKI, Afryka, Kongo, Yakata, XX w.
345.00 zł