Wyświetlanie 121–135 z 873 wyników
SIEDEM TALERZY DEKOROWANYCH W IRYSY, Rosja, Kuzniecow, ok. 1900
960.00 złSOWA USZATKA, Niemcy, Selb, Hutschenreuther, 1919 -28
648.00 złTALERZ Z PTAKAMI, Rosja, Petersburg, Manufaktura Cesarska, 1901
6,000.00 złZESTAW DO PRZYPRAW, Polska, Chodzież, Stanisław Mańczak, 1922-36
720.00 złTALERZ Z WZOREM CEBULOWYM, Saksonia, Miśnia, 2 poł. XIX w.
360.00 zł275. MAŁPKA NA KSIĄŻKACH, Polska, Pacyków, 1921-29
4,200.00 złFILIŻANKA Z RÓŻĄ I TULIPANEM, Saksonia, Miśnia, pocz. XIX w.
920.00 złFILIŻANKA Z RÓŻĄ I TULIPANEM, Saksonia, Miśnia, pocz. XIX w.
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 4,5, śr. 8 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze z gwiazdką; wyciskiem: 64
PASTERKA, Niemcy, Berlin, KPM, po 1870
1,200.00 złDZIEWCZYNKA Z KÓZKĄ, Turyngia, Unterweissbach, 1958-76
720.00 złSERWIS DO HERBATY DEKOROWANY W GAŁĄZKI KORALI, Niemcy, Berlin, KPM, po 1847
960.00 złPARA FILIŻANEK wzór Iris, Niemcy, Rosenthal, Selb, XX w.
720.00 złFILIŻANKA DO MOKKI, Śląsk, Wałbrzych (Waldenburg), Krister, po 1903
480.00 złFILIŻANKA, Francja, Sarreguemines, po 1860
480.00 złFILIŻANKA DO MOKKI, XIX / XX w.
480.00 złSPODEK, Saksonia, Miśnia, 1814-24
600.00 zł