SIEDEM TALERZY DEKOROWANYCH W IRYSY, Rosja, Kuzniecow, ok. 1900

960.00

Fajans, nadruk podszkliwny, śr. 25 cm

Sygnowany zielonym drukiem podszkliwnym: dwugłowy orzeł Т-ва М.С.Кузнецовa / No 10

Stan: ubytki