PARA FILIŻANEK wzór Iris, Niemcy, Rosenthal, Selb, XX w.

720.00

Porcelana, wys. 6 cm

Sygnowane zielenią chromu druk podszkliwny: korona / Rosenthal / Selb Bavaria / Iris