FILIŻANKA Z RÓŻĄ I TULIPANEM, Saksonia, Miśnia, pocz. XIX w.

920.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 4,5, śr. 8 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze z gwiazdką; wyciskiem: 64