TALERZ Z WZOREM CEBULOWYM, Saksonia, Miśnia, 2 poł. XIX w.

360.00

Porcelana, kobalt podszkliwny, śr. 19,5 cm

Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze z dwoma szlifami; 23.; wyciskiem: 1.3

Stan: szczerba