Wyświetlanie 301–315 z 367 wyników
IKONA, WNIEBOWSTĄPIENIE, Rosja, XVII w.
23,000.00 złIKONA, ŚWIĘCI FLOR I Ławr, Rosja, XIX w.
2,300.00 złIKONA, ŚWIĘCI FLOR I Ławr, Rosja, XIX w.
Tempera, złocenie, deska, okład mosiężny; 30 x 26 cm
IKONA LUDOWA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, XIX/XX w.
1,035.00 złIKONA CZTEROPOLOWA, Rosja, XIX w.
2,645.00 złIKONA CZTEROPOLOWA, Rosja, XIX w.
Tempera, złocenie, deska; 31 x 26 cm
W kwaterach: Matka Boska Iwerska, Matka Boska Nieoczekiwana Radość, św. Tryfon Męczennik, św. Wiera
IKONA, ŚWIĘCI MĘCZENNICY ATANAZY I NATALIA, Rosja, XIX w.
3,220.00 złIKONA, ŚWIĘCI MĘCZENNICY ATANAZY I NATALIA, Rosja, XIX w.
IKONA, MATKA BOSKA KAZAŃSKA, Rosja, pocz. XIX w.
2,875.00 złIKONA, MATKA BOSKA KAZAŃSKA, Rosja, pocz. XIX w.
IKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, Moskwa, Matwiej Wasiliewicz Siergiejew, 1814
9,775.00 złIKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, Moskwa, Matwiej Wasiliewicz Siergiejew, 1814
Tempera, deska, okład srebrny, złocony; 17,5 x 13,5 cm
Puncowanie: w prostokącie monogram złotnika MC; święty Jerzy nad datą 1814; w prostokącie 84
IKONA, MATKA BOSKA POCIESZYCIELKA WSZYSTKICH STRAPIONYCH, Rosja, po 1870
3,450.00 złIKONA, MATKA BOSKA POCIESZYCIELKA WSZYSTKICH STRAPIONYCH, Rosja, po 1870
Tempera, złocenie, deska, 22 x 17 cm
IKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, Moskwa, 1848
3,450.00 złIKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, Moskwa, 1848
Tempera, deska, okład srebrny; 18 x 22,5 cm
Puncowanie: cecha probierza Andrzeja Kowalskiego z monogramem A.K i datą 1848; 84; św. Jerzy
IKONA, ŚW. MAREK EWANGELISTA, Rosja, pocz. XIX w.
4,370.00 złIKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Grecja, XVII / XVIII w.
4,600.00 złIKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Grecja, XVII / XVIII w.
Tempera, transfer na płótno; 54 x 39 cm
Wilhelm WOERNLE
460.00 złWilhelm WOERNLE
IKONA, MATKA BOSKA Z GRUPY DEESIS, Rosja, poł. XIX w.
4,025.00 złIKONA, MATKA BOSKA Z GRUPY DEESIS, Rosja, poł. XIX w.
Tempera, złocenie, deska; 52,5 x 44 cm
IKONA DOMOWA, Rosja, XIX w., na starszej dece
5,520.00 złIKONA DOMOWA, Rosja, XIX w., na starszej dece
Tempera, złocenie, deska; 30 x 26 cm
Przedstawieni święci: Katarzyna, Anna, Teodor, Wasilij, Maria Egipcjanka, Nadieżda
IKONA, MATKA BOSKA KAZAŃSKA, Rosja, XVII/XVIII w.
4,600.00 złIKONA, MATKA BOSKA KAZAŃSKA, Rosja, XVII/XVIII w.
Tempera, deska z płytkim kowczegiem, 31,5 x 26,5 cm
Deska zheblowana, przycięta. Malatura zniszczona, uzupełniana w XIX w.