Wyświetlanie 316–330 z 367 wyników
IKONA PODRÓŻNA – TRYPTYK, Rosja, XIX w.
2,645.00 złIKONA PODRÓŻNA – TRYPTYK, Rosja, XIX w.
Mosiądz odlewany, cyzelowany, niebieska emalia; 6,5 x 6 cm (zamknięty), 6,5 x 16,6 cm (otwarty)
IKONA PODRÓŻNA – TETRAPTYK, Rosja, XIX w.
5,520.00 złIKONA PODRÓŻNA – TETRAPTYK, Rosja, XIX w.
Mosiądz odlewany, cyzelowany, wewnątrz złocony; 18 x 11 cm złożony, 18 x 41 rozłożony
Bardzo precyzyjne, miniatorskie wykonanie. Stan zachowania idealny.
IKONKA, ŚW. PROROK MAKARY WIELKI, Rosja, pocz, XX w.
805.00 złIKONKA, ŚW. PROROK MAKARY WIELKI, Rosja, pocz, XX w.
Emalia malarska na miedzi, 4 x 3,2 cm
IKONA, ŚWIĘTY MIKOŁAJ, Rosja, pocz. XIX w.
1,035.00 złIkona, Święci Orędownicy
518.00 złIkona Ukrzyżowanie z mosiężnym krzyżem
4,255.00 złIkona Matka Boska Nieoczekiwana Radość
2,588.00 złIkona Ukrzyżowanie
5,750.00 złMalarz europejski, XVIII/XIX w.
3,450.00 złIkona – Święci Mateusz i Jan
9,200.00 złTrzej Święci
690.00 złŚw. Mikołaj Cudotwórca
690.00 złIkona świąteczna – prazdnik
7,820.00 złMatka Boska z grupy deesis
5,750.00 złPantokrator ze św. kś. Michałem i Natalią
5,750.00 zł