Wilhelm WOERNLE

460.00

    GAJ FILOZOFÓW wg Salvatore Rosa, 1884
    Akwaforta, papier; 275 x 377 mm (arkusz) 205 x 257 mm (odcisk płyty)
    Sygnowany z płyty l.d.: Salv. Rosa pinx.; p.d.: W.Woernle sculps.; niżej: DER HAIN DER PHILOSPOHEN. | GALERIE PITTI ZU FLORENZ. | Verlag von J. Engelhorn in Stuttgart.
    Wilhelm WOERNLE
    1849-1916