Wyświetlanie 256–270 z 367 wyników
IKONA ŚWIĘTY DEMETRIUSZ Z TESALONIKI (DYMITR SOŁUŃSKI), Rosja, 2 poł. XIX w.
1,840.00 złIKONA ŚWIĘTY DEMETRIUSZ Z TESALONIKI (DYMITR SOŁUŃSKI), Rosja, 2 poł. XIX w.
Tempera, deska, okład mosiężny, 22 x 18 cm
IKONA, MATKA BOŻA KAZAŃSKA, Rosja, 1 poł. XIX w.
2,070.00 złIKONA, MATKA BOŻA KAZAŃSKA, Rosja, 1 poł. XIX w.
Tempera, deska, okład mosiężny, złocony, 35 x 30 cm
IKONA, ŚWIĘTY SZCZEPAN, Rosja, XIX w.
2,875.00 złIKONA, ŚWIĘTY SZCZEPAN, Rosja, XIX w.
Tempera, złocenie, deska, płytki kowczeg; 10,7 x 8,6 cm
IKONA, ARCHANIOŁ MICHAŁ, Rosja, XVIII/XIX w.
2,875.00 złIKONA, ARCHANIOŁ MICHAŁ, Rosja, XVIII/XIX w.
Tempera, złocenie, deska, płytki kowczeg; 11 x 7,5 cm
IKONA, ŚWIĘTY PITRYM TAMBOWSKI, Rosja, 2 poł. XIX w.
3,220.00 złIKONA, ŚWIĘTY PITRYM TAMBOWSKI, Rosja, 2 poł. XIX w.
Tempera, złocenie, deska cyprysowa, 13 x 10,5 cm
IKONA GREKOKATOLICKA, BOŻE NARODZENIE, Wschodnia Polska, XVIII w.
1,380.00 złIKONA GREKOKATOLICKA, BOŻE NARODZENIE, Wschodnia Polska, XVIII w.
Olej, deska; 35 x 25,5 cm (owal)
IKONA, UKRZYŻOWANIE, Rosja, k. XVIII w.
2,645.00 złIKONA, UKRZYŻOWANIE, Rosja, k. XVIII w.
Tempera, złocenie, mosiądz (Krzyż i kwatery ze Zwiastowaniem i Bożym Narodzeniem), deska, płytki kowczeg; 26,5 x 21,5 cm
IKONA, ŚWIĘTY SERGIUSZ Z RADONEŻA, Rosja, po 1870
3,335.00 złIKONA, ŚWIĘTY SERGIUSZ Z RADONEŻA, Rosja, po 1870
Chromolitografia, tempera, złocenie, tłoczenie, deska; 31 x 26,5 cm
IKONA PODRÓŻNA, POLIPTYK, Rosja, XIX w.
1,725.00 złIKONA PODRÓŻNA, DEESIS; Rosja, XIX w.
460.00 złIKONA PODRÓŻNA, DEESIS; Rosja, XIX w.
IKONA PODRóŻNA, DEESIS, Rosja, XIX w.
Mosiądz, 66 x 60 mm
IKONA PODRÓŻNA, BOŻE NARODZENIE, Rosja, XIX w.
345.00 złIKONA, MATKA BOŻA DOŃSKA, Rosja, XIX w.
2,070.00 złIKONA PODRÓŻNA, TRYPTYK ZE ŚW. MIKOŁAJEM, Rosja, XIX w.
826.00 złIKONA, UKRZYŻOWANIE, Rosja, XIX w.
690.00 złIKONA, UKRZYŻOWANIE, Rosja, XIX w.
575.00 zł