KANDELABR SIEDMIOŚWIECOWY, XVIII/XIX w.

9,204.00

Brąz złocony (dwa rodzaje złocenia – matowe i polerowane) i patynowany na czarno, wys. 86 cm

Ślady po elektryfikacji