Wyświetlanie 76–90 z 828 wyników
KOLIA, Włochy, XX w.
9,000.00 złGARNITUR BIŻUTERII, Polska, po 1986
4,200.00 złPIERŚCIONEK, Włochy, Vicenza, Chiampesan, po 1968
1,200.00 złBROSZKA Z KAMEĄ, XIX / XX w.
3,000.00 złPIERŚCIEŃ LEGIONOWY, Polska, Lwów, 1914
3,000.00 złSYGNET OFICERA 6 PUŁKU PIECHOTY LEGIONÓW
3,000.00 złOBRĄCZKA PATRIOTYCZNA, Polska 1918
3,000.00 złPIERŚCIONEK, Polska, Warszawa, po 1986
600.00 złPIERŚCIONEK, Polska, po 1986
480.00 złPIERŚCIONEK, 2 poł. XX w.
480.00 złSPINKA DO KRAWATA, Polska, Kraków, po 1986
360.00 złSPINKA DO KRAWATA, Polska, Warszawa, ok. 1980
360.00 złBROSZA, Litwa, 2003
480.00 złBROSZA, 3 ćw. XX w.
720.00 złDEWIZKA, XIX / XX w.
480.00 zł