KOLIA, Włochy, XX w.

9,000.00

Złoto, próba 750, brylanty waga ł. 0,22 ct, oliwiny, granaty, ametysty, topazy, waga cłk. 28, 27 g, dł. 40 cm

Puncowanie: 750; S