Wyświetlanie 61–75 z 828 wyników
BROSZKA, Polska, po 1986
600.00 złPARA KLIPSÓW, Polska, Warszawa, po 1986
360.00 złPIERŚCIONEK, Polska Gdańsk, po 1986
360.00 złBROSZKA
600.00 złBRANSOLETA, Polska, Warszawa, po 1986
600.00 złBROSZKA, Polska, po 1986
360.00 złPIERŚCIONEK
360.00 złBROSZKA, Polska, Warszawa, Wytwórnia Wyrobów Srebrnych, ok. 1955
300.00 złSYGNET PATRIOTYCZNY, Polska, 1880
6,000.00 zł390. BROSZA, XIX w.
800.00 złBRANSOLETA, XX w.
300.00 złBRANSOLETKA, Włochy, po 1968
360.00 złPIERŚCIONEK, Polska, Kraków, ok. 1970
600.00 złKARNECIK, Polska, Warszawa, po 1908
1,200.00 złNASZYJNIK, Polska, Warszawa, ok. 1975
1,440.00 zł