KARNECIK, Polska, Warszawa, po 1908

1,200.00

Srebro, złocenie, złota aplikacja, waga 6,26 g, 21 mm

Puncowanie: ι, głowa w kokoszniku, 84, wewnątrz trzy srebrne, złocone karty, na jednej wyryte: Nie mogłem i nie chciałem