1,200.00 zł
Srebro, złocenie, złota aplikacja, waga 6,26 g, 21 mm
Puncowanie: ι, głowa w kokoszniku, 84, wewnątrz trzy srebrne, złocone karty, na jednej wyryte: Nie mogłem i nie chciałem