Wyświetlanie 16111–16140 z 18231 wyników
MEDAL, TOTALIZATOR SPORTOWY W SŁUŻBIE SPORTU, 1980
30.00 złMEDAL, TOTALIZATOR SPORTOWY W SŁUŻBIE SPORTU, 1980
Brąz Srebrzony, Sr. 70 Mm
Sygnowany: j. marcinkiewcz 1980
Pudełko
MEDAL, 170 LAT LOTERII PIENIĘŻNEJ W POLSCE, 1978
30.00 złMEDAL, 170 LAT LOTERII PIENIĘŻNEJ W POLSCE, 1978
Brąz, śr. 70 mm
Pudełko
proj. J. Marcinkiewicz-Nieszcz
MEDAL, XXV LAT POLSKIEJ ŻEGLUGI BAŁTYCKIEJ, 1991
30.00 złMEDAL, XXV LAT POLSKIEJ ŻEGLUGI BAŁTYCKIEJ, 1991
Brąz srebrzony, śr. 70 mm
Pudełko
Proj. J. Barcicka
MEDAL, XV LAT PP TOTALIZATOR SPORTOWY, 1980
15.00 złMEDAL, XV LAT PP TOTALIZATOR SPORTOWY, 1980
Brąz, śr. 70 mm
Pudełko
MEDAL, ZA ZASŁUGI DLA ROZWOJU WĘDKARSTWA
20.00 złMEDAL, ZA ZASŁUGI DLA ROZWOJU WĘDKARSTWA
Brąz, śr. 70 mm
Wyryte: Faustyn Chmielnicki 1981 r.
KRZYŻ KAWALERSKI ORDERU ODRODZENIA POLSKI, PRL
60.00 złKRZYŻ KAWALERSKI ORDERU ODRODZENIA POLSKI, PRL
Tombak złocony, emalia; 44 x 44 mm, wstążka, pudełko
70.00 złKRZYŻ KAWALERSKI ORDERU ODRODZENIA POLSKI, PRL
Legitymacja
MEDAL, 50 LAT POLSKIEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO, 1974
20.00 złMEDAL, 50 LAT POLSKIEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO, 1974
Brąz, śr. 66 mm
Sygnowany: WK
Pudełko
ODZNAKA ZASŁUŻONEGO DZIAŁACZA FJN
10.00 złODZNAKA ZASŁUŻONEGO DZIAŁACZA FJN
Metal srebrzony, emalia, śr. 26 mm, zawieszka
Legitymacja
ZŁOTY MEDAL ZASŁUGI DLA POŻARNICTWA, PRL
20.00 złZŁOTY MEDAL ZASŁUGI DLA POŻARNICTWA, PRL
Tombak złocony, śr. 32 mm , wstążka, pudełko
Legitymacja
MEDAL 30-LECIA POLSKI LUDOWEJ, 1974
15.00 złMEDAL 30-LECIA POLSKI LUDOWEJ, 1974
Metal srebrzony, śr. 32 mm, wstążka, pudełko
ZŁOTA ODZNAKA HONOROWA TPPR
10.00 złZŁOTA ODZNAKA HONOROWA TPPR
Tombak złocony, emalia, 22 x 20 mm, szpilka
ZESTAW ŁYŻECZEK, Austria, Wiedeń, Johann Vaugoin, 1894 – 1914
805.00 złZESTAW ŁYŻECZEK, Austria, Wiedeń, Johann Vaugoin, 1894 – 1914
11 łyżeczek do kawy i dwie do przypraw, srebro, próba 3, czerpaczki wewnątrz złocone; waga 190 g, dł. 11,2 i 8 cm
Wyryty inicjał JN
Puncowanie: w pięcioliściu głowa Diany z cyfrą 3 i literą A; monogram złotnika J.V
Stanisław DYBOWSKI
2,070.00 złStanisław DYBOWSKI
WNĘTRZE IZBY Z PIECEM
Gwasz, tektura; 41 x 58 cm
Sygnowany p.d.: _St_Dybowski_
DWIE SZABLE (TASAKI) ŻOŁNIERZA PIECHOTY FRANCUSKIEJ M AN IX (1802 / 1803), Francja. I ćw. XIX w.
1,840.00 złDWIE SZABLE (TASAKI) ŻOŁNIERZA PIECHOTY FRANCUSKIEJ M AN IX (1802 / 1803), Francja. I ćw. XIX w.
Stal, mosiądz; dł. całk. 73 cm
MEDALIK, KOŚCIUSZKO, Polska, Warszawa, Jan Knedler, 1917
172.00 złMEDALIK, KOŚCIUSZKO, Polska, Warszawa, Jan Knedler, 1917
Mosiądz srebrzony; śr. 26 mm, zawieszka
Sygnowany: J.KNEDLER
ZNACZEK OKOLICZNOŚCIOWY NA 100 ROCZNICĘ ŚMIERCI TADEUSZA KOŚCIUSZKI, Polska, 1917
115.00 złZNACZEK OKOLICZNOŚCIOWY NA 100 ROCZNICĘ ŚMIERCI TADEUSZA KOŚCIUSZKI, Polska, 1917
Metal srebrzony, śr. 37 mm, kontra, zapięcie agrafowe
Sygnowany: EU
078. MEDAL PAMIĄTKOWY ZA WOJNĘ 1918-1921, Polska, 1928
150.00 zł078. MEDAL PAMIĄTKOWY ZA WOJNĘ 1918-1921, Polska, 1928
Mosiądz, śr. 35 mm, zawieszka
MEDAL HONORU WOJNY ŚWIATOWEJ, Niemcy. wz. 1922
92.00 złMEDAL HONORU WOJNY ŚWIATOWEJ, Niemcy. wz. 1922
Mosiądz, śr. 33 mm
A: Bogini pokoju nakłada wieniec na głowę żołnierza
R: krzyż z korona, literą W i data 1914, u dołu gałązka dębu, u gry napis: FÜRS DAGERLAND
ZNACZEK, PODBÓJ ANGLII PRZEZ WILHELMA ZDOBYWCĘ, Niemcy, ok. 1940
92.00 złZNACZEK, PODBÓJ ANGLII PRZEZ WILHELMA ZDOBYWCĘ, Niemcy, ok. 1940
Cynk, 35 x 20 mm, zapięcie agrafowe
Na rewersie napis: NORMANNI SCHL UM 1066
ODZNAKA PAMIĄTKOWA, 9 DYWIZJA PIECHOTY (DYWIZJA PODLASKA) wzór 2
1,298.00 złODZNAKA PAMIĄTKOWA, 9 DYWIZJA PIECHOTY (DYWIZJA PODLASKA) wzór 2
Tombak, 58 x 45 mm, kontra, nakrętka
ODZNAKA PAMIĄTKOWA
1,380.00 złODZNAKA PAMIĄTKOWA
Mosiądz srebrzony, 45 x 45 mm, dwuwarstwowa, kontra, słupek, nakrętka
RYNGRAF Z MATKĄ BOSKĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, Polska, po 1927
345.00 złRYNGRAF Z MATKĄ BOSKĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, Polska, po 1927
Mosiądz srebrzony, lekka kontra, łańcuszek; 39 x 34 mm
RYNGRAF Z MATKĄ BOSKĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, Polska, Warszawa, 1956
402.00 złRYNGRAF Z MATKĄ BOSKĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, Polska, Warszawa, 1956
Srebro, próba 3, waga 24 g, 6,5 x 5,5 cm
Dwuwarstwowa, łańcuszek
Na odwrocie wyryta dedykacja
Puncowanie: w owalu 3, głowa kobiety w chuście, w; V
RYNGRAF Z MATKĄ BOSKĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, Polska, XX w.
402.00 złRYNGRAF Z MATKĄ BOSKĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, Polska, XX w.
Srebro, próba 3, złocenie; waga 18 g, 63 x 55 mm
Dwuwarstwowy
Puncowanie: w owalu w, głowa kobiety w chuście,3; V
Srebro, próba 3, złocenie; waga 20 g, 7 x 5,8 cm
Dwuwarstwowy
Puncowanie: w owalu monogram złotnika ACh; w kole głowa kobiety; w owalu W, głowa kobiety w chuście, 3
MEDAL, NAGROBEK MAURYCEGO SASKIEGO, 2 poł. XIX w.
920.00 złMEDAL, NAGROBEK MAURYCEGO SASKIEGO, 2 poł. XIX w.
Brąz, śr. 61 mm
A: grobowiec; napis: MAURITIO SAXONI; PIGALE SCULPTEUR; ALTORFFER GRAVEUR
Na rancie wybite: CUIVRE
MEDAL, MAURYCY SASKI, Francja, 1750
402.00 złMEDAL, MAURYCY SASKI, Francja, 1750
Cyna, śr. 55 mm
A: popiersie w lewo, napis: MAURIT SAXO GALL MARESC GEN D CURL ET SEM; sygnowany: MULLER
R: Grób księcia w kościele św. Tomasza w Strasburgu
Hutten-Czapski. 8608
CUKIERNICA W FORMIE WAZKI, Polska, 1 poł. XX w.
115.00 złCUKIERNICA W FORMIE WAZKI, Polska, 1 poł. XX w.
Metal srebrzony, wys. 12 cm
Puncowane: MET; R
ŻETON MASOŃSKI, LOŻA PRAWDZIWI PRZYJACIELE ZJEDNOCZENIA I POSTĘPU, BRUKSELA, 1874
345.00 złŻETON MASOŃSKI, LOŻA PRAWDZIWI PRZYJACIELE ZJEDNOCZENIA I POSTĘPU, BRUKSELA, 1874
Srebro, śr. 32 mm
A: Dziecko z młotem i dłutem; napis: DES VRAIS AMIS DE L’UNION & DU PROGRÈES RÉUNIS OR DE BRUXELLES
R: SOUVENIR DE LA TEN SOLENNELLE D’ADOP DU 18e J. 2e M 5874