Wyświetlanie 991–1005 z 1153 wyników
Tomasz KAZIKOWSKI
920.00 złTomasz KAZIKOWSKI
AKTY SIEDZĄCE
Ołówek, papier w kratkę; 42 x 29,5 cm
Sygnowany p.d.: TK (w okręgu)
Magdalena GŁOSKOWSKA
575.00 złMagdalena GŁOSKOWSKA
GŁĘBINA, 2012
Akryl, płótno; 60 x 60 cm
Sygnowany l.d.: Głoskowska 2012
Władysław POPIELARCZYK
575.00 złWładysław POPIELARCZYK
GŁOWY NA TLE LASU, 1964
Collage, tusz, tempera, papier; 33,5 x 50 cm
Sygnowany p.d.: 64 | W. Popielarczyk; na odwrocie: WŁADYSŁAW POPIELARCZYK | GŁOWY NA TLE LASU | tempera – collage | 1964
MARTWA NATURA, 1975
3,335.00 złZ. PRZEDWORSKI
920.00 złZ. PRZEDWORSKI
KOMPOZYCJA, 3 tercja XX w.
Olej, tektura; 45 x 35 cm
Sygnowany śr. d.: Z.PRZEDWORSKI
Władysław POPIELARCZYK
1,150.00 złWładysław POPIELARCZYK
GDAŃSKI RATUSZ, 1965
Tusz, akwarela, papier; 42 x 29,5 cm
Sygnowany l.d.: W. Popielarczyk 65; na odwrocie: Władysław Popielarczyk | Ratusz | 1964
Władysław POPIELARCZYK
1,111.48 złWładysław POPIELARCZYK
920.00 złWładysław POPIELARCZYK
PĘKNIĘCIA, 1961
Tusz, ołówek, drapanie, gniecenie, papier; 33 x 15 cm
Sygnowany ołówkiem l.d.: W. Popielarczyk | 61
Na odwrocie długopisem: Władysław Popielarczyk | pęknięcia | 1961
Władysław POPIELARCZYK
ZŁOTA GŁOWA, 1965
Technika własna, papier; 42 x 29,5 cm
Sygnowany l.d.: W.Popielarczyk 65
Władysław POPIELARCZYK
1,035.00 złWładysław POPIELARCZYK
PEJZAŻ Z LOTU SAMOLOTU, 1964
Collage, tusz, tempera, papier; 34,5 x 49,5 cm
Sygnowany l. śr.: W. Popielarczyk 64; na odwrocie: WŁADYSŁAW POPIELARCZYK | pejzaż z lotu samolotu | tempera | 1964
Tomasz KAZIKOWSKI
920.00 złTomasz KAZIKOWSKI
AKT BRĄZOWY, 1999
Akwarela, papier; 40 x 24 cm
Sygnowany p.d.: TK (w okręgu) | 1999
Tomasz KAZIKOWSKI
920.00 złTomasz KAZIKOWSKI
AKT W OCHRZE, 1997
Gwasz, papier; 47,5 x 35 cm
Sygnowany l.d.: TK (w okręgu) 1997; śr. d.: (MORDĘGA Z POTWORNA BIELA KARMAŃSKIEGO); na odwrocie: TOMASZ KAZIKOWSKI 1997 R
Jerzy ŚWIĄTKOWSKI
575.00 złJerzy ŚWIĄTKOWSKI
AKT KLĘCZĄCY NA PASIASTYM TLE
Tusz, gwasz, kredka, papier; 24 x 24,5 cm
Na odwrocie pieczątka autorska
Zdzisław LACHUR
2,300.00 złZdzisław LACHUR
MUZYKA Z CYKLU JUDAICA, 2002
Olej, technika własna, sklejka; 68,5 x 67 cm
Zdzisław LACHUR
2,300.00 złZdzisław LACHUR
POPIERSIE STAREGO ŻYDA, 1997 – 1998
Olej, technika własna, pilśnia; 52,5 x 48,5 cm