Wyświetlanie 106–120 z 204 wyników
PATERA NA OWOCE, Polska, Warszawa, 1938
3,068.00 złPATERA NA OWOCE, Polska, Warszawa, 1938
Szkło ołowiowe, szlifowane, oprawa srebrna, próba 2, śr. 26 cm
PARA PATER W STYLU LUDWIKA XVI, Francja, 2 poł. XIX w.
6,000.00 złPARA PATER W STYLU LUDWIKA XVI, Francja, 2 poł. XIX w.
Srebro, próba 1, złocenie, waga 704 g, śr. 22 cm
PATERA Z PUTTAMI, Niemcy, XIX/XX w.
1,860.00 złPATERA NA OWOCE, Niemcy, poł. XIX w.
1,180.00 złKOSZYK Z PUTTAMI, Niemcy. Schwäbisch Gmünd, Johann Beck, XIX/XX w.
Srebro, próba 800, waga 242 g, 5,7 x 26 x 19 cm
TALERZYK, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Otto Wolter, pocz. XX w.
590.00 złTALERZYK, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Otto Wolter, pocz. XX w.
Srebro, próba 800, waga 92 g, śr. 15 cm
PIRAMIDA, Niemcy, Geislingen. WMF, XIX / XX w.
1,770.00 złPIRAMIDA, Niemcy, Geislingen. WMF, XIX / XX w.
Plater na nowym srebrze, szkło bezbarwne, szlifowane
KOSZYK NA OWOCE, Warszawa, połowa XIX w.
590.00 złPATERA NA OWOCE, Niemcy, Esslingen, F.W. Quist, po 1890
472.00 złPATERA NA OWOCE, Niemcy, Esslingen, F.W. Quist, po 1890
Plater na mosiądzu, wys. 14, śr. 28 cm
TACKA OWALNA, Polska, Warszawa, Jan Pogorzelski, 1859
5,900.00 złTACKA OWALNA, Polska, Warszawa, Jan Pogorzelski, 1859
Srebro, próba 84, waga 867 g; 50 x 29 cm
WAZA Z ANTABAMI W FORMIE LWICH GŁÓW, Niemcy, poł. XIX w.
7,500.00 złWAZA Z ANTABAMI W FORMIE LWICH GŁÓW, Niemcy, poł. XIX w.
Srebro, próba 0,796, lwie głowy pr. 0,700, waga 1731 g, wys. 33 cm
WAZKA Z UCHWYTEM W FORMIE PSZCZOŁY, Niemcy, Berlin, Haller & Rathenau, ok. 1850
3,540.00 złWAZKA Z UCHWYTEM W FORMIE PSZCZOŁY, Niemcy, Berlin, Haller & Rathenau, ok. 1850
Srebro, próba 12 łutów, waga 597 g, wys. 14, śr. 14,7 cm
KOSZYK AŻUROWY, Niemcy, Hanau, Strock & Sinsheimer, ok. 1890
575.00 złKOSZYK AŻUROWY, Niemcy, Hanau, Strock & Sinsheimer, ok. 1890
Srebro, próba 800, waga 115,1 g; 4,5 x 19 x 11 cm
KOSZYK AŻUROWY NA 4 ORŁACH, Austria, Wiedeń, Rudolf Steiner, ok. 1905
2,950.00 złKOSZYK AŻUROWY NA 4 ORŁACH, Austria, Wiedeń, Rudolf Steiner, ok. 1905
Srebro, próba 3, waga 505 g, wys. 18, śr. 20 cm
KOSZYK NA OWOCE, Polska, Warszawa, Plewkiewicz, XIX/XX w.
460.00 zł