Wyświetlanie 166–180 z 206 wyników
KOSZYK Z DEKORACJĄ KWIATOWĄ, Niemcy, Hanau, Strock & Sinsheimer, 1888 – 1926
460.00 złKOSZYK Z DEKORACJĄ KWIATOWĄ, Niemcy, Hanau, Strock & Sinsheimer, 1888 – 1926
Srebro, próba 800, waga 115 g; 4,2 x 19 x 11 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800; w trójliściu lilia, gwiazdka, St. S. H
MISA BAROKOWA, 1691
5,175.00 złMISA BAROKOWA, 1691
Srebro, waga 660 g, 6,5 x 29,5 x 25 cm
Na kołnierzu wyryte: Comp Lowi(…) Ann Dnni 1691 Ad (…) valet marc 20 lot 2
Na czterech nóżkach w kształcie kul, owoidalna, pokryta repusowanymi kwiatami
Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa
PATERA ELIPTYCZNA, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Jakob Grimminger, po 1895
690.00 złPATERA ELIPTYCZNA, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Jakob Grimminger, po 1895
Srebro, próba 800, waga 246 g, 4,5 x 28 x 17,5 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, w gwiazdce G
PATERKA NA OLIWKI, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, ok. 1920
345.00 złPATERKA NA OLIWKI, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, ok. 1920
Srebro, próba 800, waga 87 g, 2,3 x 13,5 x 13,5 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, kielich HANDBEHÄMMERT
ŻARDINIERA Z KOZŁAMI, 2 poł. XIX w.
402.00 złŻARDINIERA Z KOZŁAMI, 2 poł. XIX w.
Brąz, wys. 6, śr.14 cm
Wtórny wkład z pleksi
Pochodzenie: zbiory Stabrowskich
ŻARDINIERA ZDOBIONA KWIATAMI RÓŻY, pocz. XX w.
230.00 złŻARDINIERA ZDOBIONA KWIATAMI RÓŻY, pocz. XX w.
Cyna brązowiona; 6,5 x 30 x 9,5 cm
Wtórny wkład z pleksi
TACA, Niemcy, Heidelberg, Carl Krall, pocz. XX w.
2,070.00 złTACA, Niemcy, Heidelberg, Carl Krall, pocz. XX w.
Srebro, próba 800, waga 617 g; 38 x 24 cm
Podłużna, 12-kątna, lustro eliptyczne, gładkie, na kołnierzu nakładka – litera B; krawędź zdobiona perełkowaniem
Puncowanie: KRALL, półksiężyc, korona, 800
TACA, Polska, Warszawa, Fraget, 1896-1914
920.00 złTACA, Polska, Warszawa, Fraget, 1896-1914
Miedź, mosiądz (uchwyty, profil kołnierza, nóżki w formie spłaszczonych guzów) srebrzone, 55,5 x 35 cm
W lustrze wyryty monogram; S
Puncowanie: dwugłowy orzeł, FRAGET W WARSZAWIE; skrzyżowane młotki; 5
TACA DEKOROWANA WINNĄ LATOROŚLĄ, XIX/XX w.
3,300.00 złTACA DEKOROWANA WINNĄ LATOROŚLĄ, XIX/XX w.
Srebro, próba 800; waga 852 g, 46,5 x 30 cm
Puncowanie: herb, 800
TALERZYK Z DWIEMA FELUKAMI, Egipt, po 1940
115.00 złTALERZYK Z DWIEMA FELUKAMI, Egipt, po 1940
Srebro, próba 800, niello, waga 27 g, śr. 8 cm
Punce z literami arabskimi
MISECZKA Z MONETĄ, Niemcy, po 1972
172.00 złMISECZKA Z MONETĄ, Niemcy, po 1972
Srebro, waga 54 g, wys. 1,5, śr.9 cm
W lustrze moneta: 10 marek, RFN, 1972 r. Igrzyska Olimpijskie w Monachium
TALERZYK Z FELUKĄ I WIELBŁĄDEM, Egipt, po 1940
115.00 złTALERZYK Z FELUKĄ I WIELBŁĄDEM, Egipt, po 1940
Punce z literami arabskimi
PATERA NA OWOCE, Polska, Warszawa, Bracia Buch, ok. 1870
690.00 złPATERA NA OWOCE, Polska, Warszawa, Bracia Buch, ok. 1870
Mosiądz srebrzony; 7(23) x 31 x 23 cm
Sygnowana: GEBR BUCH WARSCHAU 110
Na czterech nóżkach w formie palmetek; lustro eliptyczne, giloszowane, z wyrytym monogramem JB; kołnierz ażurowy z falistym, wywiniętym brzegiem; pałąk na zawiaskach, rozwidlony, zdobiony motywem kwiatów.
PATERA, Polska, Warszawa, Fraget, 1850
747.00 złPATERA, Polska, Warszawa, Fraget, 1850
Miedź srebrzona, wys.7,5, śr.19,5 cm
Puncowanie: w owalu Warszawa Fraget 1850 | 1:QTE:
TALERZ, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, k. XIX w.
460.00 złTALERZ, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, k. XIX w.
Metal srebrzony, śr. 26,5 cm
Puncowanie: 26; BM; w owalu wokół gwiazdki Br. HENNEBERG WARSZAWA; 1269