Wyświetlanie 151–165 z 208 wyników
TALERZ, Polska, Warszawa, 1934
2,300.00 złTACKA, Polska, Warszawa, ORNO, ok. 1970
5,400.00 złTALERZYK, XIX/XX w.
115.00 złPATERKA, Polska, Warszawa, Fraget, 1846
977.00 złTACA, Polska, Warszawa, Norblin, ok. 1930
460.00 złTALERZYK HERBEM GDAŃSKA, Polska, Kraków, Imago Artis, ok. 1960
805.00 złTALERZYK HERBEM GDAŃSKA, Polska, Kraków, Imago Artis, ok. 1960
Srebro, próba 3, waga 72 g, śr. 14 cm
TACA GILOSZOWANA, Polska, Warszawa, Br. Henneberg, 2 poł. XX w.
1,150.00 złTACA GILOSZOWANA, Polska, Warszawa, Br. Henneberg, 2 poł. XX w.
Plater na mosiądzu, 53,5 x 34 cm
KOSZYK, poł. XIX w.
805.00 złWAZKA DO JARZYN, Francja, Paryż, Pierre-Jacques Meurice, Paryż, 1819-38
7,475.00 złWAZKA DO JARZYN, Francja, Paryż, Pierre-Jacques Meurice, Paryż, 1819-38
Srebro, pr. 1; waga: 791 g.; wys. 18 cm
TALERZYK, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Gebrüder Kühn, pocz. XX w.
800.00 złTALERZYK, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Gebrüder Kühn, pocz. XX w.
Srebro, próba 800, waga 189 g, śr. 21 cm
Puncowanie: półksięzyc, korona, 800, jednorożec
TALERZYK, Polska, Warszawa, Norblin, ok. 1920
230.00 złTALERZYK, Polska, Warszawa, Norblin, ok. 1920
Plater na nowym srebrze, śr. 21 cm
Puncowanie: NorbliniSka Galw Warszawa; BM; B; 628
PATERKA KOLISTA, Polska, Warszawa, po 1963
1,020.00 złPATERKA KOLISTA, Polska, Warszawa, po 1963
Srebro, próba 3, waga 177 g, wys. 6,5, śr. 19,5 cm
TACA W STYLU WIKTORIAŃSKIM, Irlandia, Dublin, West & Son – Langley Archer West, 1897
4,800.00 złTACA W STYLU WIKTORIAŃSKIM, Irlandia, Dublin, West & Son – Langley Archer West, 1897
Srebro, próba sterling (925), waga 984 g, wys. 4,8, śr. 31 cm
TACA, Polska, Warszawa, Karol Filip Malcz, 1867
42,000.00 złTACA, Polska, Warszawa, Karol Filip Malcz, 1867
Srebro, próba 84. waga 3815 g, 84 x 57 cm
TALERZYK-PODSTAWKA, Włochy, Palermo, Di Cristofalo, po 1968
345.00 złTALERZYK-PODSTAWKA, Włochy, Palermo, Di Cristofalo, po 1968
Srebro, próba 800; waga 89 g; śr.15 cm
Puncowanie: 800; gwiazdka 77 PA