Wyświetlanie 196–204 z 204 wyników
TACA KORPORACJI AKADEMICKIEJ VANDALIA, Niemcy, Berlin, Fritz Memmert, po 1888
6,000.00 złTACA KORPORACJI AKADEMICKIEJ VANDALIA, Niemcy, Berlin, Fritz Memmert, po 1888
Srebro, próba 800, waga 1637 g; 2 x 51 x 37 g
TACA, Rosja, Petersburg, Nikołaj Nikitin, Petersburg, 1859
48,000.00 złTACA, Rosja, Petersburg, Nikołaj Nikitin, Petersburg, 1859
Srebro, próba 84; waga: 3307 g; 68 x 45,5 cm
TACA, Rosja, Petersburg, Carl Boianowski, 1860
60,000.00 złTACA, Rosja, Petersburg, Carl Boianowski, 1860
Srebro, próba 84, waga 5006 g; 4,5 x 82 x 53 cm
TALERZYK Z ORNAMENTEM ROŚLINNYM NA KOŁNIERZU, Niemcy, po 1888
517.00 złTALERZYK Z ORNAMENTEM ROŚLINNYM NA KOŁNIERZU, Niemcy, po 1888
Srebro, próba 800, waga 124 g, śr. 15 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, 4
PODSTAWKA NA KIELISZKI, pocz. XX w.
920.00 złPODSTAWKA NA KIELISZKI, pocz. XX w.
Metal srebrzony, wys. 16 cm, śr. talerzyka 19 cm
Na sześc kieliszków, w formie gruszki, ze zdejmowaną pokrywką, na talerzyku o kołnierzu formie ośmiu liści gruszy
Puncowanie: w okręgu gwiazdka i dwa mniejsze, styczne okręgi
TALERZYK Z DEKOROWANYM PÓŁPLASTYCZNIE KOŁNIERZEM, Niemcy, Brema, Koch & Bergfeld, po 1884
345.00 złTALERZYK Z DEKOROWANYM PÓŁPLASTYCZNIE KOŁNIERZEM, Niemcy, Brema, Koch & Bergfeld, po 1884
Srebro, próba 800, waga 110 g, śr. 25 cm
Puncowanie: 23915; waza na podstawce (znak wytwórni); 800; korona; półksiężyc | FREYTAG
PATERA Z ELEMENTAMI NEOBAROKOWYMI, WMF (Württembergische Metallwarenfabrik), Geisslingen am Steige, XX w.
978.00 złPATERA Z ELEMENTAMI NEOBAROKOWYMI, WMF (Württembergische Metallwarenfabrik), Geisslingen am Steige, XX w.
Mosiądz platerowany; średn. 36,5 cm; wys.: 7,7 cmZnakowana: WMF | EPBRASS | GERMANY |w prostokącie biegnący struś | w prostokącie 22
Europa, dwudziestolecie międzywojenne (?)
5,750.00 złAustro-Węgry, pocz. XX w.
5,520.00 zł