PODSTAWKA NA KIELISZKI, pocz. XX w.

920.00

Metal srebrzony, wys. 16 cm, śr. talerzyka 19 cm
Na sześc kieliszków, w formie gruszki, ze zdejmowaną pokrywką, na talerzyku o kołnierzu formie ośmiu liści gruszy
Puncowanie: w okręgu gwiazdka i dwa mniejsze, styczne okręgi