Wyświetlanie 616–630 z 813 wyników
ŁYŻECZKA DO SOLI fason Borówka, Polska, Warszawa, Norblin, ok. 1900
345.00 złŁYŻECZKA DO SOLI fason Borówka, Polska, Warszawa, Norblin, ok. 1900
Plater na nowym srebrze, złocenie, dł. 7 cm
SOLNICZKA Z ŁYŻECZKĄ, Rosja, Moskwa, Sergiej Iwanowicz Szaposznikow, po 1899
402.00 złSOLNICZKA Z ŁYŻECZKĄ, Rosja, Moskwa, Sergiej Iwanowicz Szaposznikow, po 1899
Srebro, próba 84, waga 26,5 g, wys. 26, śr. 42 mm
ŁYŻECZKA, Rosja, Moskwa, Iwan Kiryłowicz Krutikow, ok.1890
345.00 złŁYŻECZKA, Rosja, Moskwa, Iwan Kiryłowicz Krutikow, ok.1890
Srebro, próba 84, złocenie, 20,6 g, dł. 14 cm
SZEŚĆ ŁYŻECZEK, ZSRR, ok. 1960
57.00 złSZCZYPCE DO CUKRU, Szwecja, XIX/XX w.
172.00 złKOMPLET SZTUĆCÓW FASON ROMAŃSKI, Polska, Warszawa, Fraget, pocz. XX w.
2,530.00 złKOMPLET SZTUĆCÓW FASON ROMAŃSKI, Polska, Warszawa, Fraget, pocz. XX w.
Plater na nowym srebrze, stal (ostrza noży)
SZEŚĆ WIDELCZYKÓW DO CIASTA model Louis XVI, Polska, Warszawa, Fraget, okres międzywojenny
230.00 złSZEŚĆ WIDELCZYKÓW DO CIASTA model Louis XVI, Polska, Warszawa, Fraget, okres międzywojenny
Plater na nowym srebrze, dł. 14 cm
PARA ŁYŻEK SAŁATKOWYCH fason Rapsodia, Polska, Warszawa, Hefra, ok. 1975
747.00 złPARA ŁYŻEK SAŁATKOWYCH fason Rapsodia, Polska, Warszawa, Hefra, ok. 1975
Srebro, próba 3, waga 159,7 g, dł. 20,5 cm
WIDELEC SERWINGOWY, Niemcy, pocz. XX w.
172.00 złWIDELEC SERWINGOWY, Niemcy, pocz. XX w.
Trzonek srebrny, zębisko stalowe, niklowane, złocone, dł. 23,5 cm
ŁYŻKA SERWINGOWA, fason petersburski, Polska, Warszawa, Br. Henneberg, XIX / XX w.
230.00 złŁYŻKA SERWINGOWA, fason petersburski, Polska, Warszawa, Br. Henneberg, XIX / XX w.
Plater, na nowym srebrze, dł. 33 cm
SOLNICZKA, Niemcy, Pforzheim, Robert Kraft, pocz XX w.
345.00 złSOLNICZKA, Niemcy, Pforzheim, Robert Kraft, pocz XX w.
Plater na nowym srebrze , szkło, 3,5 x 5,5 x 4 cm
ŁOPATKA AŻUROWA, Niemcy, k. XIX w.
345.00 złŁYŻECZKA Z HERBEM TRAUNSTEIN, Niemcy, Huebach, Fritz Reu, XX w.
230.00 złŁYŻECZKA Z HERBEM TRAUNSTEIN, Niemcy, Huebach, Fritz Reu, XX w.
Srebro, próba 800, waga 10,2 g, dł. 10,8 cm
ŁYŻKA, Łotwa, Ryga, po 1920
287.00 złWIDELEC Z MONOGRAMEM AS, Polska, Wilno, Rubin Begak i Leon Perkowski, ok.1900
460.00 złWIDELEC Z MONOGRAMEM AS, Polska, Wilno, Rubin Begak i Leon Perkowski, ok.1900
Srebro, próba 84, waga 47,8 g, dł. 18 cm