SOLNICZKA, Niemcy, Pforzheim, Robert Kraft, pocz XX w.

345.00

Plater na nowym srebrze , szkło, 3,5 x 5,5 x 4 cm

Puncowanie: KRAFTALPACCA

Łyżeczka, Richard Martin & Ebenezer Hall, Sheffield, 1888

Srebro, próba sterling (925), waga 7,2 g, dł. 78 mm

Puncowanie: korona, V, lew, głowa królowej, RM/EH