ŁYŻKA SERWINGOWA, fason petersburski, Polska, Warszawa, Br. Henneberg, XIX / XX w.

230.00

Plater, na nowym srebrze, dł. 33 cm

Puncowanie: Br.Henneberg; Galw:; N