PUCHAR PAMIĄTKOWY, Szwecja, 1885

5,310.00

Srebro, próba 830, wewnątrz złocone, waga 857 g, wys. 42 cm

Wyryta dedykacja: Minne från Vãnner och tacksamma Patienter inom Inlands Nordre Hãrad till Doktor E. A. Rehnberg; 24 12 1885

Puncowanie: 2271; sześcioramienna gwiazdka; w prostokącie FIH&Co; trzy korony; w owalu G; w prostokącie G6