Wyświetlanie 1141–1155 z 1433 wyników
Godefroid DEVREESE
172.00 złGodefroid DEVREESE
MEDAL, 100 LAT BELGIJSKIEGO TOWARZYSTWA POWSZECHNEGO UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE, 1924
Brąz, śr. 74 mm
A: z lewej siedząca kobieta z dwojgiem dzieci, z prawej kobieta z tarczą i kobieta z pochodnią, sygnatura: G.DEVREESE
Na rancie wybite: J.FONSON
Victor DEMANET
86.00 złVictor DEMANET
MEDAL ,ODSŁONIĘCIE POMNIKA KRÓLA BELGÓW ALBERTA I W MACHELEN, 1957
Brąz, śr. 50 mm
A: głowa króla w hełmie w prawo, sygnatura z lewej: V. DEMANET
R: wieniec, napis: ONTHULLING MONUMENT ALBERT I MACHELEN 8 9 1957
MEDAL, ERNEST ALLARD, k. XIX w.
345.00 złMEDAL, ERNEST ALLARD, k. XIX w.
Brąz, śr.54 mm
MEDAL, VILLE DE MONS
172.00 złMEDAL, VILLE DE MONS
Brąz złocony, śr. 50 mm
A: herb miasta, napis: VILLE DE MONS
R: wieniec laurowy
JOSUË DUPON
402.00 złJOSUË DUPON
MEDAL, 100 LAT BELGII, 1930
Brąz, śr. 70 mm
A: głowy królów Belgii Leopolda I, Leopolda II i Alberta I w lewo; wokół napis: EEUWF. V. BELGIE’S ONAFH. CENTEN DE L’INDEP. BELGE 1830 – 1930; w okręgu AM (znak Les amis de la medaille d’art); sygnatura: Josue Dupon
Na rancie wybite: J. FONSON
Émile S. VERNIER
287.00 złÉmile S. VERNIER
MEDAL, VERDUN, 1917
Srebro, waga 24 g, śr. 37 mm
A:Joanna Darc w popiersiu w prawo z mieczem, napis; ONNE PASSE PAS, sygnatura: S.E. VERNIER 1917
R: brama, napis: VERDUN 21 FEVRIER 1916
Na rancie wybite: 1ARGENT
Pudełko, certyfikat
MEDAL, ALBERT I ELŻBIETA, KRÓL I KRÓLOWA BELGÓW, po 1916
287.00 złMEDAL, ALBERT I ELŻBIETA, KRÓL I KRÓLOWA BELGÓW, po 1916
Brąz, śr. 54 mm
A:głowy w prawo; napis: LL MM ALBERT ELISABETH ; sygnatura BAETES ANVERS
Godefroid DEVREESE
230.00 złGodefroid DEVREESE
MEDAL, KRÓLOWA BELGÓW ASTRID, 1935
Brąz, śr. 70 mm
A: popiersie w lewo, z prawej A pod koroną, z lewej sygn. G.DEVREESE
Na rancie wybite: J.FONSON
Samuel CHARLES
920.00 złSamuel CHARLES
MEDAL, EUGÈENE GOBLET D’ALVIELLA, 1907
Brąz, śr. 65 mm
A: popiersie w lewo; napis: COMTE GOBLET D’A;VIELLA SOUV. GRD. COMMANDEUR; sygnatura: CH. SAMUEL 1907
Na rancie wybite: BRONZE
Armand BONNETAIN
345.00 złArmand BONNETAIN
MEDAL, KRÓLOWA BELGÓW ELŻBIETA, 1950
Brąz, śr. 70 mm
A: popiersie w kapeluszu w lewo, napis: ELISABETH DE BELGIQUE; sygnatura: BONNETAIN
Edmond de VALERIOLA
172.00 złEdmond de VALERIOLA
MEDAL, KU CZCI POLEGŁYM BELGOM W I WOJNIE ŚWIATOWEJ
Brąz, śr.70 mm
A: klęcząca kobieta z kwiatami przy grobie; sygnatura: E. de Valeriola
Na rancie wybite: J.FONSON
Antoine JORISSEN
345.00 złAntoine JORISSEN
MEDAL, KARDYNAŁ D.J. MERCIER
Brąz srebrzony, waga 71 g, śr. 60 mm
A: popiersie w prawo, wokół napis: 1851 – 1926 S.E.M.LE CARDINAL D.J.MERCIER, sygnatura: Ant. Jorissen
Willy KREITZ
115.00 złWilly KREITZ
MEDAL, JEAN BAUGNIET, 1971
Brąz, śr. 85 mm
A: głowa w lewo, sygnatura: W.KREITZ 1971
Na rancie wybite: FONSON
Raymond GAYARD
402.00 złRaymond GAYARD
MEDAL, KRÓL FRANCJI LUDWIK FILIP, 1830
Brąz, śr. 40 mm
R: wieniec laurowy, napis: DÉSORMAIS LA FRANCE SERA LIBRE
Jacques DEVIGNE
402.00 złJacques DEVIGNE
MEDAL, FRANCUSKIE ARCHIWUM NARODOWE, 1979
Brąz, śr. 72 mm
R: Budynek archiwum, napis: LES ARCHIVES NATIONALES ÈA L’HOTEL DE SOUBISE 1808