Wyświetlanie 1126–1140 z 1433 wyników
Alexandre MORLON
517.00 złAlexandre MORLON
PLAKIETKA, PODZIĘKOWANIE WALCZĄCYM ZA OJCZYZNĘ, ok. 1916
Brąz, 76 x 57 mm
A: żołnierz obejmowany przez kobietę; napis: MERCI!; sygnatura: E. Sabattier; A.MORLON SCULP.
R: PRO PATRIA; sygnatura: TETERGER EDIT. A.MORLON SCULP.
Na rancie wybite: CUIVRE
Victor ROUSSEAU
517.00 złVictor ROUSSEAU
PLAKIETKA, STO LAT KRÓLEWSKIEJ KOMISJI HISTORYCZNEJ, Belgia, 1934
Brąz srebrzony; 75 x 52 mm
A: trzy postaci kobiece, napis: FONTIUM INDAGATIO SCIENTIAE ADIUTRIX
R: CENTIEME ANNIVERSAIRE DE LA FONDATION DE LA COMMISSION ROYALE D’HISTOIRE MCCMXXXIV – MCMXXXIV; sygnatura: VICTOR ROUSSEAU
Na rancie wybite: J.FONSON
Godefroid DEVREESE
517.00 złGodefroid DEVREESE
Brąz, 81 x 51 cm
A: popiersia w lewo, sygnatura: G.DEVERSEE
Na rancie wybite: J. FONSON ÉPREUVE D’AUTEUR
EugÈene Jean de BREMAECKER
517.00 złEugÈene Jean de BREMAECKER
PLAKIETKA, GENERAŁ ALPHONSE JACQUES DE DIXMUDE, 1921
Brąz; 70 x 47 mm
A: popiersie w prawo, napis: Lt Gl BARON JACQUES, data: 1921
Godefroid DEVREESE
402.00 złGodefroid DEVREESE
PLAKIETA, CZTEREJ KRÓLOWIE BELGÓW, 1939
Brąz; 70 x 77 mm
A: cztery głowy w prawo, napis: -LA DYNASTIE BELCE-; sygnatura: C. DEVREESE
Na rancie wybite: J.FONSON
Godefroid DEVREESE
345.00 złGodefroid DEVREESE
PLAKIETA, CZTERY KRÓLOWE BELGÓW, 1934
Brąz; 70 x 77 mm
Rewers gładki, na rancie wybite: J.FONSON
Henri DROPSY
402.00 złHenri DROPSY
PLAKIETKA, PROCESJA Z FIGURĄ NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY
Brąz; 46 x 80 mm
A: Procesja, sygnatura: HENRY DROPSY
Rewers gładki
René BAUDICHON
402.00 złRené BAUDICHON
PLAKIETA, AMORE SOCIALE VA SICURA, 1936
Brąz; 65 x 74 mm
A: z lewej mężczyzna z laską i kobieta wsparta na jego ramieniu, patrzący w stronę wschodzącego słońca, napis: AMORE SOCIO VIA SECURA; sygnatura: René Baudichon
R: przy drzewie siedzący amor, piszący w księdze; sygnatura: RB
Na rancie wybite: w trójkącie pod gwiazdką AB LON; BRONZE
Godefroid DEVREESE
517.00 złGodefroid DEVREESE
PLAKIETA, WIZYTA KRÓLA ALBERTA I I KRÓLOWEJ ELŻBIETY W KONGO, 1928
Brąz, 78 x 58 mm
A: popiersia w lewo, napis: LE CERCLE AFRICAIN ÈA LEURS MAJESTATES 1928; sygnatura: G.DEVERSEE
R: pejzaż z pomnikiem Leopolda II pod palmą i pociągiem
Na rancie wybite: J.FONSON 110
Paul THEUNIS
172.00 złPaul THEUNIS
Paul THEUNIS
MEDAL, BELGIJSKIE DNI KOLONIALNE, ŚWIADECTWO WDZIĘCZNOŚCI
Brąz srebrzony, śr. 65 mm
A: kobieta z kwiatami; sygnatura: P.THEUNIS
Na rancie wybite: J.FONSON
PLAKIETA, PAMIĘĆ POLEGŁYM, Belgia, 1916
287.00 złPLAKIETA, PAMIĘĆ POLEGŁYM, Belgia, 1916
Brąz, śr. 90 x 63 mm
A: żołnierz stojący przy grobie, napis: REMEMBER; sygnatura: H.GEERAERT 1916
Na rancie wybite: EtP. FISCH.SOCJ.AN 38
Arthur DUPAGNE
345.00 złArthur DUPAGNE
MEDAL, REGENT KRÓLESTWA BELGÓW KAROL KOBURG, 1944
Brąz, śr. 70 mm
A: głowa w prawo, sygnatura: DUPAGNE)
Na rancie wybite: FONSON, EPREUVE DAUTEUR
MEDAL, EUGÈENE DEFACQZ, 1842
920.00 złMEDAL, EUGÈENE DEFACQZ, 1842
Brąz złocony, śr.50 mm
MEDAL, PIERRE THEODORE VERHAEGEN, 1934
172.00 złMEDAL, PIERRE THEODORE VERHAEGEN, 1934
Brąz, śr. 65 mm
A: głowa w lewo, napis: 1796 PIERRE THEODORE VERHAEGEN 1862
Na rancie wybite: J.FONSON
Paul DuBOIS
172.00 złPaul DuBOIS
MEDAL, BARON MAXIMILIEN D’ERP, 1893
Brąz, śr. 65 mm
A: głowa w prawo; napis: AV BARON D’ERP ENVOYE EXTRAORDINAIRE ET MINISTRE PLENIPOTENTIARE; sygnatura: PAUL DuBOIS
Na rancie wybite: BRONZE; BTM