Wyświetlanie 1156–1170 z 1436 wyników
Willy KREITZ
115.00 złWilly KREITZ
MEDAL, JEAN BAUGNIET, 1971
Brąz, śr. 85 mm
A: głowa w lewo, sygnatura: W.KREITZ 1971
Na rancie wybite: FONSON
Raymond GAYARD
402.00 złRaymond GAYARD
MEDAL, KRÓL FRANCJI LUDWIK FILIP, 1830
Brąz, śr. 40 mm
A: głowa w lewo, napis: LOUIS PHILIPPE Ier ROI DES FRANÇAIS; Sygnatura; GAYARD ST CAQUE 12
R: wieniec laurowy, napis: DÉSORMAIS LA FRANCE SERA LIBRE
Jacques DEVIGNE
402.00 złJacques DEVIGNE
MEDAL, FRANCUSKIE ARCHIWUM NARODOWE, 1979
Brąz, śr. 72 mm
A: trzy kobiece postaci alegoryczne, wokół napis: LES ARCHIVES NAPOLEON AUX ARCHIVES NATIONALES 1979, sygnatura: J.A. DEVIGNE F.
R: Budynek archiwum, napis: LES ARCHIVES NATIONALES ÈA L’HOTEL DE SOUBISE 1808
MEDAL ZA III MIEJSCE W SKOKU O TYCZCE
977.00 złMEDAL ZA III MIEJSCE W SKOKU O TYCZCE
Brąz, śr. 50 mm
R: siedząca kobieta trzymająca pięcioramienną gwiazdę, wokół wieniec, napis: SPORTOVNI KLUB SLAVIA V PRAZE; sygnatura: PICHL
W rancie wywiercony otwór
MEDAL, GEORGES-LOUIS LECLERC, COMTE DE BUFFON, 1888
115.00 złMEDAL, GEORGES-LOUIS LECLERC, COMTE DE BUFFON, 1888
Brąz srebrzony, śr.50 mm
A: głowa w lewo; Ges L. LECLERC COMTE DE BUFFON; sygnatura: E. DUBOIS F
Brąz złocony, śr. 48 mm
A: orzeł, napis: VERBAND DEUTSCHER KLEINTIERZUCHTVEREINE IN MÄHREN
R: laur, napis: FÜR VERDIENSTVOLLE LEISTUNGEN
MEDAL, STOWARZYSZENIE SPORTU I TECHNIKI ZA DOSKONAŁĄ WYDAJNOŚĆ, NRD
172.00 złMEDAL, STOWARZYSZENIE SPORTU I TECHNIKI ZA DOSKONAŁĄ WYDAJNOŚĆ, NRD
Brąz, złocenie, emalia, śr. 60 mm, zawieszka
A: GESELLSCHAFT FÜR SPORT UND TECHNIK
R: FÜR HERVORRAGENDE LEISTUNGEN
MEDAL, KRÓLEWSKIE KOŁO PRZYJACIÓŁ LIRYKI, BRUKSELA, 1867
977.00 złMEDAL, KRÓLEWSKIE KOŁO PRZYJACIÓŁ LIRYKI, BRUKSELA, 1867
Srebro, waga 44 g, śr. 50 mm, zawieszka w formie korony
A: nakładka: lira z wieńcem, napis: CERCLE ROYAL DES AMIS LYRIQUES BRUXELLES
R: wyryte: Fondation de 1838 CERLE ROYAL 1867 sous la presidence de J. REGNIER
Roger PLIN
230.00 złRoger PLIN
MEDAL, ŚWIĘTY FIAKRIUSZ, 1970
Brąz, śr. 92 mm
A: święty z wiosłem; napis: SAINT FIACRE; sygnatura: R. PLIN
R: alegoria wiatru, chmury, napis: XIIIe CENTE NAIRE 670-1970
MEDAL NA CHRZEST, Niemcy, XVIII/XIX w.
115.00 złMEDAL NA CHRZEST, Niemcy, XVIII/XIX w.
Cynk, śr. 40 mm, zawieszka
MACZETA Z POCHWĄ, Kongo, XIX/XX w.
690.00 złMACZETA Z POCHWĄ, Kongo, XIX/XX w.
Stal, drewno, mosiądz skóra; dł. całk, 50,5 bez pochwy 50,5 cm
Medal, HASH HOUSE HARRIER WARSAW
57.00 złPLAKIETA, SERCE JEZUSOWE, Polska, pocz. XX w.
172.00 złPLAKIETA, SERCE JEZUSOWE, Polska, pocz. XX w.
Cyna srebrzona, śr. 85 mm
Napis: SERCE JEZUSA RATUJ PRZEMYSŁ CHRZEŚCIJANSKI
Kontra, zawieszka, na rewersie wyryte: L.K.
Joseph WITTERWULGHE
287.00 złJoseph WITTERWULGHE
PLAKIETA, KRÓLOWE BELGII, 1910
Brąz srebrzony; 50 x 60 mm
A: trzy popiersia w prawo, wyżej napis: NOS TROIS REINES, sygnatura: J. WITTERWULGHE
R: gałązka z szyldem, wokół napis: ROYAVME DE BELGIQVE
Godefroid DEVREESE
487.00 złGodefroid DEVREESE
MEDAL, PROTEKTORAT INSTYTUTU PROWINCJI BRABANCJA
Brąz srebrzony; 79 x 45 mm
A: Siewca; napis: LE TRAVAIL est la Loi de la Lumanité; sygnatura: G.DEVREESE
Na racie wybite: J. FONSON
Pudełko