Wyświetlanie 91–105 z 188 wyników
PAŁASZ OFICERA PIECHOTY FRANCUSKIEJ M1882
1,770.00 złSZABLA OFICERA ARTYLERII PRUSKIEJ M1882
2,304.00 złSZABLA OFICERA ARTYLERII PRUSKIEJ M1882
Stal, brąz, drewno, skóra (szagryn), dł. całk. W pochwie 97,5 cm, bez pochwy 95 cm, głowni 80,5 cm
SZABLA OFICERSKA wz. 1921/22. Polska, Warszawa, Gabriel Borowski
7,200.00 zł194. ARKEBUZ Z ZAMKIEM KOŁOWYM, Niemcy, Suhl, poł. XVII w.
18,000.00 zł194. ARKEBUZ Z ZAMKIEM KOŁOWYM, Niemcy, Suhl, poł. XVII w.
Stal, drewno, kość (inkrustacje), dł. całk. 132 cm, kaliber 15 mm
PISTOLET DWULUFOWY Z ZAMKIEM KAPISZONOWYM, ok. 1840
5,900.00 złPISTOLET DWULUFOWY Z ZAMKIEM KAPISZONOWYM, ok. 1840
Stal, drewno, biały metal (głowica, osłona spustu, oprawa łoża z otworem na pobojczyk), mosiądz (muszka); dł. całk. 37 cm, kaliber 15 mm
PISTOLET SKAŁKOWY, ORIENTALNY, k. XVIII w.
5,310.00 złPISTOLET SKAŁKOWY, ORIENTALNY, k. XVIII w.
Stal, drewno, mosiądz, masa perłowa, srebro, dł. całk. 60 cm, kaliber 14 mm
PISTOLET KAPISZONOWY, Bałkany lub Bliski Wschód, 2 poł. XIX w.
2,360.00 złPISTOLET KAPISZONOWY, Bałkany lub Bliski Wschód, 2 poł. XIX w.
Drewno, stal, mosiądz, inkrustacje: kość, masa perłowa; dł. całk. 45 cm
PISTOLET PODRÓŻNY, DWULUFOWY Z ZAMKIEM KAPISZONOWYM, ok. 1830
5,900.00 złPISTOLET PODRÓŻNY, DWULUFOWY Z ZAMKIEM KAPISZONOWYM, ok. 1830
Stal, drewno, dł. całk.25 cm, kaliber 15 mm, lufy wewnątrz ośmiokątne, gwintowane
GARŁACZ KAPISZONOWY, Hiszpania, Eibar, Fernando Arrate, ok. 1840
4,720.00 złGARŁACZ KAPISZONOWY, Hiszpania, Eibar, Fernando Arrate, ok. 1840
Stal, drewno, mosiądz (okucie przelotki), dł. całk. 75 cm
PROPORCZYK DOWÓDZTWA WOJSK OBRONY PRZECIWLOTNICZEJ, ok. 1980
236.00 złPROPORCZYK DOWÓDZTWA WOJSK OBRONY PRZECIWLOTNICZEJ, ok. 1980
Syntetyczny jedwab, druk barwny; 34 x 21,5 cm
BERET PUŁKOWNIKA GUSTAWA TYSOWSKIEGO
944.00 złZESTAW DO KONSERWACJI I CZYSZCZENIA BRONI
1,180.00 złZESTAW DO KONSERWACJI I CZYSZCZENIA BRONI
Oliwiarka, wycior, 6 narzędzi metalowych, w brezentowej torebce oznaczonej: A7389
KABURA NA PISTOLET GUSTAWA TYSOWSKIEGO
944.00 złBERET KOMBATANCKI GUSTAWA TYSOWSKIEGO
118.00 złBAGNET CZESKI wz 23
354.00 zł