Wyświetlanie 166–180 z 189 wyników
PAŁASZ ŻOŁNIERSKI CIĘŻKIEJ JAZDY produkcji francuskiej dla armii Republiki Chile, Francja, Manufacture ď armes de Châtellerault, k. XIX w.
2,950.00 złPAŁASZ ŻOŁNIERSKI CIĘŻKIEJ JAZDY produkcji francuskiej dla armii Republiki Chile, Francja, Manufacture ď armes de Châtellerault, k. XIX w.
Stal, ebonit, skóra; dł. całk. w pochwie 108,5 cm; bez pochwy – 100,5 cm; waga: w pochwie 1746 g; bez pochwy 1076 g.
SZABLA OFICERA KAWALERII wz, 1827, Cesarstwo Rosyjskie, lata 30-te XIX w.
6,000.00 złSZABLA OFICERA KAWALERII wz, 1827, Cesarstwo Rosyjskie, lata 30-te XIX w.
Stal, mosiądz, drewno, skóra; dł. całk. w pochwie 98,5 cm; b. pochwy 96,5 cm, waga: w pochwie 1362 g; bez pochwy 806 g.
DWIE SZABLE (TASAKI) ŻOŁNIERZA PIECHOTY FRANCUSKIEJ M AN IX (1802 / 1803), Francja. I ćw. XIX w.
1,840.00 złDWIE SZABLE (TASAKI) ŻOŁNIERZA PIECHOTY FRANCUSKIEJ M AN IX (1802 / 1803), Francja. I ćw. XIX w.
Stal, mosiądz; dł. całk. 73 cm
MACZETA Z POCHWĄ, Kongo, XIX/XX w.
690.00 złMACZETA Z POCHWĄ, Kongo, XIX/XX w.
Stal, drewno, mosiądz skóra; dł. całk, 50,5 bez pochwy 50,5 cm
SZTYLET, XIX/XX w.
575.00 złPAS OD PAŁASZA DO MUNDURU GALOWEGO URZĘDNIKA CESARSKO-KRÓLEWSKICH KOLEI, Austro-Węgry, XIX/XX w.
460.00 złPAS OD PAŁASZA DO MUNDURU GALOWEGO URZĘDNIKA CESARSKO-KRÓLEWSKICH KOLEI, Austro-Węgry, XIX/XX w.
PENDANT OZDOBNY NA BIAŁĄ BROŃ, XIX w.
920.00 złTASAK, Azja Południowo-wschodnia, XX w.
920.00 złSZABLA ŻOŁNIERSKA PIECHOTY AUSTRIACKIEJ, wz. 1862
2,484.00 złSZABLA ŻOŁNIERSKA PIECHOTY AUSTRIACKIEJ, wz. 1862
Materiał: stal, skóra, drewno; dł. całk. bez pochwy 780 mm; waga: 694 g.
Na głowni przy nasadzie wybita nieczytelna sygnatura
SZABLA NIEMIECKA, OFICERSKA, WYKONANA wg PRUSKIEJ SZABLI ARTYLERII POLOWEJ, wz. 1864 i 1896, Republika Weimarska, 1918-1933
2,070.00 złSZABLA NIEMIECKA, OFICERSKA, WYKONANA wg PRUSKIEJ SZABLI ARTYLERII POLOWEJ, wz. 1864 i 1896, Republika Weimarska, 1918-1933
Materiał: stal, skóra, drewno; dł. całk. bez pochwy 926 mm; waga: 662 g.
SZABLA FRANCUSKA LEKKIEJ KAWALERII oparta na wz. 1822, zmodyfikowanym w 1884, Francja, Manufacture Francaise, Armese Cycles De Sn. Etienne, I poł. XX w.
2,185.00 złSZABLA FRANCUSKA LEKKIEJ KAWALERII oparta na wz. 1822, zmodyfikowanym w 1884, Francja, Manufacture Francaise, Armese Cycles De Sn. Etienne, I poł. XX w.
Stal, mosiądz, drewno, skóra; dł. całk. w pochwie 1048 mm, bez pochwy 1016 mm, waga 1317 g.
PAŁASZ REGULAMINOWY OFICERA PIECHOTY PRUSKIEJ wz. 1889, Cesarstwo Niemieckie, Solingen, Weyersberg, Kirchbaum & Cie
2,185.00 złPAŁASZ REGULAMINOWY OFICERA PIECHOTY PRUSKIEJ wz. 1889, Cesarstwo Niemieckie, Solingen, Weyersberg, Kirchbaum & Cie
Materiał: stal, mosiądz, tombak, skóra jaszczur, drewno; dł. całk. 915 mm.
PAŁASZ PARADNY, OFICERSKI, III Rzesza, Solingen, Ernst Pack & Söhne
2,300.00 złPAŁASZ PARADNY, OFICERSKI, III Rzesza, Solingen, Ernst Pack & Söhne
Stal, brąz, ebonit; dł. całk. 940 mm, bez pochwy 925 mm
Głownia niklowana, oczy lwa pomalowane czerwona farbą, pochwa pokryta czarną farbą
Głownia sygnowana u nasady: Siegfried | wokół stojącej postaci ERNST PACK & SÖHNE M.B.H. WAFFENFABRIK | SOLINGEN
KLAMRA OD PASA MUNDURU GALOWEGO OFICERA MARYNARKI WOJENNEJ, Polska, wczesne lata powojenne
862.00 złKLAMRA OD PASA MUNDURU GALOWEGO OFICERA MARYNARKI WOJENNEJ, Polska, wczesne lata powojenne
Tombak złocony; 4,7 x 5,5 cm
PISTOLET KAPISZONOWY, poł. XIX w.
3,220.00 złPISTOLET KAPISZONOWY, poł. XIX w.
Stal, mosiądz, drewno orzechowe; dł. lufy 187 mm, z warkoczem 257 mm, całkowita 350 mm