Wyświetlanie 46–60 z 189 wyników
BAGNET DO KARABINU MAUSER M1898/05, Niemcy, Oberndorf, Mauser, 1917
1,200.00 złBAGNET do karabinu Mauser wz.1898
1,200.00 złBAGNET – SZPADA FRANCUSKI wz. 1874 do karabinu Gras, Francja, Châtellerault, 1880
1,440.00 złBAGNET FRANCUSKI wz 1866 do karabinu Chassepot
1,440.00 złBAGNET FRANCUSKI wz. 1886 do karabinu Lebel
960.00 złSZABLA OFICERA ARTYLERII PRUSKIEJ M1882
2,760.00 złSZABLA, XIX w.
3,000.00 zł193. SZABLA TURECKA typu bułat, XIX w.
10,000.00 złMANIERKA ARMII ROSYJSKIEJ wz. 1899, Polska, Warszawa, Brunner, Schneider, Ditmar, 1905
360.00 złMANIERKA ARMII ROSYJSKIEJ wz. 1899, Polska, Warszawa, Brunner, Schneider, Ditmar, 1905
Aluminium, futerał bawełna, łańcuszek mosiężny, 22 cm
KLAMRA OD PASA OFICERSKIEGO MUNDURU GALOWEGO, Polska, 1952-1957
240.00 złKLAMRA OD PASA OFICERSKIEGO MUNDURU GALOWEGO, Polska, 1952-1957
Mosiądz srebrzony, 5,5 x 6 cm
SZABLA, Francja, XVIII w.
3,000.00 złSZABLA, Francja, XVIII w.
Stal, drewno (pochwa), mosiądz (oprawa pochwy), kość (rękojeść), biały metal (głowica, nity rękojeści)
ORZEŁEK OKUPACYJNY NA AKCJĘ “BURZA”
1,320.00 złKORDELAS MYŚLIWSKI, XIX/XX w.
1,800.00 złKORDELAS MYŚLIWSKI, XIX/XX w.
Stal, mosiądz, poroże, skóra, dł. cłk. w pochwie 48 cm, bez pochwy 47 cm, głowni 33,5 cm
ORZEŁEK WOJSKOWY NA CZAPKĘ wz 1919
360.00 złFURAŻERKA brytyjska, II wojna światowa
3,360.00 zł