Wyświetlanie 136–150 z 188 wyników
TALWAR, Indie, pocz. XX w.
690.00 złTALWAR, Indie, pocz. XX w.
Głownia stalowa, rękojeść mosiężna, resztki srebrzenia, pochwa skórzana ze stalowym trzewikiem, dł. całk. w pochwie 87 cm, bez pochwy 84 cm, głowni 72 cm
SZABLA OFICERSKA, Niemcy, Solingen, Alexander Coppel, 1 tercja XX w.
690.00 złSZABLA OFICERSKA, Niemcy, Solingen, Alexander Coppel, 1 tercja XX w.
Stal, niklowanie, bakelit, miedź (oplot), dł. całk. 86 cm
Na głowni wybite: waga z literami ACS
KRÓTKA SZABLA PIECHOTY I ŻANDARMERII, Niemcy, Solingen, Weyersberg, Kirchbaum & Co, po 1883
2,400.00 złTASAK, XIX/XX w.
575.00 złTASAK, XIX/XX w.
Stal, drewno, dł. 60,5 cm, głowni 45,2 cm, szer.7,3 cm, gr.3 mm, waga 758 g
SZWEDZKA SZABLA ARTYLERII M 1831
2,400.00 złSZWEDZKA SZABLA ARTYLERII M 1831
Stal, drewno, skóra, pochwa stalowa; dł. całk. w pochwie: 106 cm, głowni 87 cm, szer. 36 mm, gr. 7 mm, waga z pochwą 1867 g, bez pochwy: 843 g
PRUSKA SZABLA KAWALERYJSKA M 1811 tzw. blücherówka
4,800.00 złSZABLA LEKKIEJ KAWALERII, Prusy, Poczdam, poł. XVIII w.
3,600.00 złSZABLA OFICERSKA, Austria, J.H.Hausmann, po 1867
6,600.00 złSZABLA HUZARSKA, 1 poł. XIX w.
5,400.00 złSZABLA HUZARSKA, pocz. XIX w.
7,200.00 złTASAK GRENADIERÓW, Francja, XIX w.
1,800.00 złMINIATURKA ODZNAKI PILOTA WOJSKOWEGO wz. 1919
345.00 złMINIATURKA ODZNAKI PILOTA WOJSKOWEGO wz. 1919
Mosiądz srebrzony 26 x 16 mm, słupek, nakrętka sygn. FOTO-PAM KRAKóW
SZABLA PARADNA OFICERSKA, UPOMINKOWA, Niemcy, XIX/XX w.
1,150.00 złSZABLA PARADNA OFICERSKA, UPOMINKOWA, Niemcy, XIX/XX w.
Stal, niklowanie,skóra, miedź; dł. całk. 96 cm
Głownia trawiona: panoplia z napisem: Zur Erinerung an meine Dienste
PAŁASZ KAWALERII PRUSKIEJ, wz. 1889, Niemcy, Solingen, Weyersberg Kirschbaum & Cie
1,150.00 złPAŁASZ KAWALERII PRUSKIEJ, wz. 1889, Niemcy, Solingen, Weyersberg Kirschbaum & Cie
Stal, ebonit, dł. całk. 100,5 cm
Na głowni wybite: głowa króla, głowa rycerza, WK&C
SZABLA PARADNA, OFICERSKA, Niemcy, 1 poł. XX w.
1,150.00 złSZABLA PARADNA, OFICERSKA, Niemcy, 1 poł. XX w.
Stal, mosiądz,ebonit, dł. całk. w pochwie 98 cm
Brak emblematu