314. CZARA DEKOROWANA W IRYSY, Japonia, pocz. XX w.

15,000.00

Srebro, waga 2441 g, śr. 32 cm, wys. 16,5 cm
Puncowanie ideogramami japońskimi: czyste srebro
Stan: wgniecenia
Cena wywoławcza 15000
Estymacja 18000 – 20000