312. TEODOLIT, Niemcy, Kassel, Breithaupt, ok. 1900

400.00

Mosiądz, biały metal, szkło; dł. 31 cm
Sygnowany: F. W. Breithaupt & Sohn Cassel, No 5381
Cena wywoławcza 400
Estymacja 700 – 800