143. Halina RUPP

150.00

MINIATURA, MĘŻCZYZNA W TURBANIE

Olej, płyta, śr. 8,5 cm
Sygnowana na odwrocie: wg Rembrandta mal Halina Rupp
Cena wywoławcza 150
Estymacja 250 – 300