150.00 zł
MINIATURA, MĘŻCZYZNA W TURBANIE
Olej, płyta, śr. 8,5 cm Sygnowana na odwrocie: wg Rembrandta mal Halina Rupp Cena wywoławcza 150 Estymacja 250 – 300
Katalog Aukcyjny