1,500.00 zł
MARTWA NATURA
Olej, płótno; 50 x 65 cm Sygnowany l.d.: Jerzy Kluźniak Cena wywoławcza 1500 Estymacja 1900 – 2000 ◙ droit de suite
Katalog Aukcyjny