139. Jerzy KLUŹNIAK

1,500.00

MARTWA NATURA

Olej, płótno; 50 x 65 cm
Sygnowany l.d.: Jerzy Kluźniak
Cena wywoławcza 1500
Estymacja 1900 – 2000