150.00 zł
MINIATURA, MŁODA WŁOŚCIANKA
Olej, płyta, śr. 8,5 cm Sygnowana na odwrocie: wg J. B. Greuze mal Halina Rupp Cena wywoławcza 150 Estymacja 250 – 300
Katalog Aukcyjny