150.00 zł
MINIATURA, MARIA KOSIŃSKA
Olej, płyta, śr. 8,5 cm Sygnowana na odwrocie: wg J. Kosińskiego mal Halina Rupp Cena wywoławcza 150 Estymacja 250 – 300
Katalog Aukcyjny