3,500.00 zł
SIANOKOSY, 1985
Olej, płótno; 54 x 73 cm Sygnowany p.d.; S.Mazuś 85 Na odwrocie nalepka z opisem pracy Cena wywoławcza 3500 Estymacja 4500 – 5000 ◙ droit de suite
Katalog Aukcyjny