130. Stanisław MAZUŚ

3,500.00

SIANOKOSY, 1985

Olej, płótno; 54 x 73 cm
Sygnowany p.d.; S.Mazuś 85
Na odwrocie nalepka z opisem pracy
Cena wywoławcza 3500
Estymacja 4500 – 5000