499. Henryk KOZAKIEWICZ

1,600.00

DWA DRZEWA PRZY DRODZE

Olej, płótno; 50,5 x 65 cm
Sygnowany p.d.: H. Kozakiewicz
Cena wywoławcza 1600
Estymacja 2600 – 3000