2,000.00 zł
DWA DRZEWA PRZY DRODZE
Olej, płótno; 50,5 x 65 cm Sygnowany p.d.: H. Kozakiewicz Cena wywoławcza 2000 Estymacja 2600 – 3000 ◙ droit de suite
Katalog Aukcyjny