118. Andrzej STARZYCKI

600.00

PLAC ZAMKOWY, 1991

Olej, płótno; 30 x 40 cm
Sygnowany p.d.: AStarzycki; na odwrocie: Andrzej Starzycki / Warszawa 1991
Cena wywoławcza 500
Estymacja 800 – 1000

Aukcja 231, 13.04.2024r.