121. Brunon NASTAŁY

700.00

TULIPANY W BRĄZOWYM WAZONIE

Olej, tektura; 30,5 x 23 cm
Sygnowany p.d.: Brunon 1931
Cena wywoławcza 700
Estymacja 900 – 1000

Aukcja 231, 13.04.2024r.