116. Bogusław BACHORCZYK

2,600.00

ORKIESTRA, 2016-2019

Kolaż, olej, płótno; 70 x 100 cm
Sygnowany śr. d.: B. Bachorczyk; na odwrocie: Orkiestra B. Bachorczyk 2019 / 2016
Cena wywoławcza 2000
Estymacja 2600 – 3000

Aukcja 231, 13.04.2024r.